Buurderij van

Angers - Le Quai

Judith Cosnier
Buurderij-Verantwoordelijke

De Boeren

Anjou Fleurs
Frédérique Marcadet
Plaats
Saint-Denis-d'Anjou
Beroep
Fruitteler
BERTHE ET PERRIN CONFISEURS
Laurence Berthe Perrin
Plaats
Vernoil-le-Fourrier
Beroepen
Banketbakkerij, Chocolatier, IJsmaker
Brasserie Artisanale de Bouchemaine
Jean Baptiste Leclercq
Plaats
Bouchemaine
Beroep
Brouwer
BRUN DE LAIT
Alice Lore
Plaats
Saint-Sigismond
Beroep
Melkkoeienhouder
caramelie
Amélie Harel
Plaats
Villemoisan
Beroepen
Banketbakker, Pannenkoekenbakker
De la graine à l'huile
Benoit Bourgerie
Plaats
Beaufort-en-Vallée
Beroep
Graanverbouwer
Domaine des Ruaults
Michel Faivre
Plaats
Le Puy-Notre-Dame
Beroep
Wijnbouwer
earl des chenes
Jean Remi Et Francoise Allusse
Plaats
Vern-d'Anjou
Beroepen
Zoogkoeienhouder, Kippenhouder
EARL JACQUET
Emilie Gaschet
Plaats
Valanjou
Beroepen
Restauranthouder, Veehouder (andere dieren)
Earl Le Biau Verger
Morillon Cécile
Plaats
Cheffes
Beroep
Fruitteler
Ferme de la Beurrerie
Benoit Foucher
Plaats
Segré
Beroep
Varkenshouder
Ferme de la Fouardière
Philippe Boullais
Plaats
Sainte-Gemmes-d'Andigné
Beroep
Melkkoeienhouder
Ferme du Grand Tertre
Anne-claude, Stéphane .....
Plaats
Beaucouzé
Beroep
Kippenhouder
Ferme Les Barres & Monsieur Fermier
Maxime Dion
Plaats
Châtillon-sur-Colmont
Beroepen
Melkkoeienhouder, Varkenshouder
Foie Gras Maudet-Cousin
Annabelle Cousin
Plaats
Nueil-sur-Layon
Beroep
Eendenhouder
Gaec Miel et Loire
Maxime Dufranc
Plaats
Bouchemaine
Beroep
Imker
Hude Kévin
Kévin Hude
Plaats
Saint-Lambert-du-Lattay
Beroep
Stadslandbouwer
Jardin Inari
David Jouannet
Plaats
Challain-la-Potherie
Beroep
Groentekweker
La Cabane à Pains
Franck Perrault
Plaats
Saint-Aubin-de-Luigné
Beroepen
Graanverbouwer/meelfabrikant/bakker, Producent van ambachtelijke pasta
La Chèvrerie des Bas Alpages
Mickael Robin
Plaats
Rochefort-sur-Loire
Beroep
Geitenhouder
La Ruche Mama
Ruche Mama
Plaats
Paris 11
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
LE CRÊMET D'ANJOU
Rodolphe Bourrigault
Plaats
Angers
Beroep
Kaasverfijner
Les Douceurs de Laure
Laure Breillacq
Plaats
Angers
Beroep
Banketbakker
Les Garçons Glaciers
Francois Blourde
Plaats
Angers
Beroep
IJsmaker
LES VERGERS DE LA ROUERIE
Mélanie Et Samuel Ruault
Plaats
Longuefuye
Beroepen
Fruitteler, Ciderfabrikant, Bezorger
Olivier GUENEAU
Gueneau Olivier
Plaats
Saint-Hilaire-du-Maine
Beroep
Groentekweker
Saumon d'Isigny
Frédéric Biderre
Plaats
Géfosse-Fontenay
Beroep
Viskweker
Savons Zébulles
Sam Thieffry
Plaats
Villevêque
Beroep
Zeepfabrikant
scea bouget
Laurent Bouget
Plaats
Savennières
Beroepen
Poelier, Melkkoeienhouder
Tony DIVOT
Tony Et Virginie Divot
Plaats
Assérac
Beroep
Zoutwinner
Un Chat dans la boutique
Lise Cronier
Plaats
Trémentines
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)